Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Dotacje

Dotacje unijne, jak i krajowe są dużą szansą na rozwój przedsiębiorstw. Dzięki dofinansowaniom firmy mogą poszerzyć zakres działalności, zatrudnić więcej pracowników, czy wdrożyć projekty. By tego dokonać w wielu przypadkach potrzebne są środki pozyskane z innych źródeł niż sama działalność. 

dotacje
profesjonalna pomoc

Jak uzyskać dotacje?

Należy zacząć od faktu, że poprawne wypełnienie wniosków o dofinansowanie dla kogoś kto tego nie czyni na co dzień nie jest tak trywialne i kosztuje dużo cennego czasu. Problem może pojawić się już w momencie wyboru odpowiedniej dla naszej firmy dotacji. Kolejną przeszkodą może okazać się niespełnienie określonych kryteriów a wiedzę o braku możliwości aplikowania przez reprezentowany przez Nas podmiot uzyskamy dopiero po inwestycji swojego czasu to jest w trakcie pisania wniosku. 

Nie da się zaprzeczyć, że regulaminy bywają niezrozumiałe i obszerne, przez co tracimy mnóstwo czasu na analizę. Pisanie wniosków to nie tylko przeniesienie pomysłów na papier, ale również umiejętne formułowanie priorytetów, trzymanie się ram instrukcji, odpowiednie gospodarowanie czasem i predyspozycje do wpływania na odbiorcę, by przekonać osobę oceniającą do słuszności naszego pomysłu. Sporządzający wniosek musi wykazać się skrupulatnością oraz wiedzą o aspektach, branych pod uwagę przez specjalistów przy ocenie.

korzyści

Co oferujemy?

gotówka

Zastrzyk bezzwrotnej gotówki

Jeśli chcesz dostać duży zastrzyk bezzwrotnej gotówki przy małym wysiłku powinieneś skorzystać z pomocy naszych profesjonalistów.

gwarancja

Gwarancja

Podejmowanie przez nas działania dają gwarancję kompletności złożonych dokumentów i przedstawienie wszystkich niezbędnych informacji.  

pewność

Pewność

Korzystając z naszych usług masz pewność spełnienia wymaganych kryteriów formalnych i merytorycznych. 

doświadczenie

Doświadczenie

Bazując na naszym doświadczeniu  oceniamy realność osiągnięcia celu, dążymy nie tylko do dostania dofinansowania, ale też do uniknięcia konieczności zwrotu.   

usługa

Pozyskiwanie funduszy i organizacje 

Nasza oferta dotyczy pozyskania funduszy z takich organizacji jak np. Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz z innych źródeł dofinansowania. Specjalizujemy się gównie w projektach badawczo-rozwojowych, innowacyjnych i nienacjonalizacyjnych. 

01.

Rozpoznanie potrzeb Klienta -analiza projektu i dostosowanie dotacji

02.

Określenie możliwych zagrożeń dla realizacji projektu

03.

Pomoc w poszukiwaniu partnerów

04.

Kompleksowe przygotowanie wniosku w odpowiednich ramach czasowych

05.

Uzupełnienie formularzy zgłoszeniowych

06.

Przygotowanie wymaganych dokumentów  

07.

Zarządzanie projektem

pomoc

Na jakie cele pomagamy uzyskać dotacje

badania i rozwój

Badania i rozwój

Zyskaj środki i poszerz swoją wiedzę.

innowacje

Innowacje

Wprowadź na rynek nowe rozwiązanie.

internacjonalizacja produktów

Internacjonalizacja produktów

Rozszerz swoją działalność na zagraniczne rynki.

podsumowanie

Dla kogo? 

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw z sektora MŚP, które chcą zrealizować swoje projekty pozyskując bezzwrotne dofinansowanie. Ale przede wszystkim kierujemy ją do osób, którym zależy na sprawnym i kompleksowym przygotowaniu dokumentacji oraz dokładności w podejmowanych działaniach.

Dlaczego warto starać się o dotacje? 

Fundusze pozyskane z dotacji unijnych, jak i państwowych to szansa dla przedsiębiorstw. Dają wiele możliwości rozwojowych i finansowych. Podpisanie umowy pozwala na wdrożenie produktu do obrotu lub zrealizowanie projektu dotyczącego np. wykonania prototypu naszych marzeń, na które nie mieliśmy odpowiednich środków. Należy jednak pamiętać, że dostanie dotacji wiąże się często z miesiącami pracy nad wnioskiem i wieloma komplikacjami, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych osób, które dopilnują, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Chcesz pozyskać dotacje dla swojego przedsięwzięcia? Skontaktuj się z nami!