Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Internacjonalizacja produktów

Szukasz dotacji i nie wiesz, na co się zdecydować? PAIH, czyli Polska Agencja Inwestycji i Handlu ogłasza konkurs „Polskie Mosty Technologiczne”. Celem projektu jest internacjonalizacja innowacyjnych przedsiębiorstw.

internacjonalizacja produktów
zyski

Internacjonalizacja produktów – co zyskuje przedsiębiorca?

To dofinansowanie dające do 180 tysięcy zł, z czego 50 tys. przeznaczane jest na etap krajowy, pozostała suma na zagraniczny. Oczywiście każde przedsiębiorstwo samo decyduje, na co chce przeznaczyć konkretną kwotę, co daje duże możliwości. Ta dotacja pozwoli np. na modyfikację strony internetowej, przetłumaczenie dokumentów, czy też na uczestnictwo w imprezach, których celem jest internacjonalizacja produktów na określony rynek. W ramach konkursu firma otrzymuje:

ikona-warsztaty
3-dniowe warsztaty na temat wybranego rynku
ikona-konsultacje
40h konsultacji z ekspertem w celu stworzenia strategii ekspansji
ikona-miejsce-pracy
Miejsce do pracy i urządzenia biurowe w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w wybranym kraju na 30 dni
ikona-wsparcie-merytoryczne
Wsparcie merytoryczne i operacyjne np. umówienie spotkań z potencjalnymi kontrahentami

PAIH oferuje wysokiej jakości usługi doradczo-szkoleniowe, tak aby innowacyjna usługa, produkt czy technologia została wsparta odpowiednio wypracowaną strategią ekspansji na wybrany rynek.  Proces rekrutacji jest trójetapowy, a NanoSpaceLab wspiera swoich klientów na każdym etapie aplikacji o środki.

Dofinansowania te można uzyskać w ramach programów krajowych, jak i regionalnych na cel jakim jest internacjonalizacja produktów, ale również na badanie i rozwój czy innowacje. W celu zapoznania się z tymi dotacjami zapraszamy do pozostałych zakładek.

podsumowanie

Dlaczego my?

Nasza oferta obejmuje przygotowanie niezbędnych dokumentów w prawidłowy sposób. Posiadamy doświadczenie w składaniu wniosków dotacyjnych – na Polskie Mosty Technologiczne złożyliśmy już ok. 20 projektów dla różnych firm, których projekty są w trakcie realizacji.

W przedmiotowym konkursie ważne jest by firma wybrała swój innowacyjny produkt lub innowacyjną usługę, którą faktycznie można dany rynek zdobyć. Nasza spółka od początku do końca zajmuje się przygotowaniem wniosków i kompletacją dokumentów, tak aby kontrahent otrzymał wszystkie niezbędne dane do podpisania umowy o dofinansowanie.

Oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Pisanie projektów unijnych, wniosków, czy zarządzanie projektami nie stanowi dla nas przeszkody. Gwarantujemy wsparcie w ramach konkretnego naboru oraz znalezienie najlepszych rozwiązań. Specjalizujmy się w dotacjach na Innowacje oraz dotacjach Badawczo Rozwojowych (konkursy krajowe np. NCBiR, konkursy regionalne np. COP). 

Chcesz pozyskać dotacje dla swojego przedsięwzięcia? Skontaktuj się z nami!