Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe (internetowe) to aplikacje umieszczone na serwerze, dostępne dla użytkowników za pośrednictwem Internetu. Podobnie jak strony internetowe są uruchamiane za pomocą przeglądarki, a dzięki swojemu globalnemu zasięgowi oferują wszechstronne możliwości.

Aplikacje webowe - okładka
Krótkie wyjaśnienie

Jak działają aplikacje webowe?

Aplikacje webowe mogą być uruchomione na dowolnym urządzeniu – zarówno mobilnym jak i stacjonarnym – które posiada dostęp do Internetu oraz przeglądarkę. Przypominają strony internetowe, ale różnią się od nich o wiele większym poziomem zaawansowania i interakcji z użytkownikiem. Nie wymagają one żadnej instalacji, nieważne czy korzystasz z komputera, laptopa czy smartfonu – są dostępne dla każdego użytkownika Internetu, który wpisze odpowiedni adres, korzystając z dowolnego urządzenia i systemu operacyjnego. Dzięki temu aplikacje nie zajmują pamięci lokalnej i nie zostaną utracone lub uszkodzone w wyniku awarii urządzenia.

Nie ma także potrzeby instalowania aktualizacji – to zadanie wykonywane po stronie serwera, a użytkownik poprzez przeglądarkę zawsze uruchamia najnowszą wersję aplikacji.

Ikona zaznaczającego kursora oznaczająca interaktywność
Brak instalacji – działa jak interaktywna strona WWW
Ikona komputera i smartfonu oznaczająca różnorodność urządzeń
Uruchamiana na dowolnym urządzeniu z Internetem i przeglądarką
Ikona chmury oznaczająca dane przechowywane w chmurze
Globalnie dostępne dane przechowywane w chmurze
Ikona rozgałęzionego schematu oznaczająca możliwości aplikacji webowych
Wszechstronne możliwości
Przeznaczenie i oferta

Czy to odpowiednie rozwiązanie dla mnie?

To bardzo nowoczesna i popularna forma oprogramowania, która łączy wygodę z uniwersalnością i potężnymi możliwościami – najczęściej funkcjonująca jako interaktywna strona internetowa. Stanowi doskonałe i wręcz niezbędne rozwiązanie dla każdego biznesu, który chce aktywnie funkcjonować w sieci obsługując wielu klientów.

Aplikacje webowe to sklepy internetowe, portale społecznościowe, bankowość elektroniczna i wszystkie miejsca w sieci, gdzie możesz złożyć zamówienie, dokonać rezerwacji czy wykonać płatność online. Jeśli prowadzisz działalność tego typu, to aplikacja webowa będzie dla Ciebie niezastąpionym narzędziem, bez którego trudno będzie spełnić oczekiwania klientów na co dzień korzystających z takich technologii. W ten sposób sprawisz, że Twój biznes będzie zauważalny i konkurencyjny na rynku.

Możesz też wykorzystać takie oprogramowanie do użytku wewnętrznego w Twojej firmie – wystarczy, że dostęp będzie możliwy wyłącznie poprzez login i hasło, a z aplikacji będą mogły skorzystać tylko upoważnione osoby – jednak nadal z każdego miejsca, w którym przebywają. Aplikacja internetowa przyda się również, jeśli chcesz zaprojektować coś bardziej skomplikowanego, łączącego wiele funkcji i komunikującego wiele różnych urządzeń w technologii Internetu Rzeczy (IoT). W takim projekcie dane przechowywane są na serwerze i za jego pomocą na bieżąco wymieniane pomiędzy urządzeniami i aplikacjami – w tym aplikacjami webowymi, które sprawdzają się np. jako łatwo dostępne i odpowiednio rozbudowane panele zarządzające.

Potrzebujesz czegoś bardziej dedykowanego dla urządzeń mobilnych i ekranów dotykowych? Na pewno zainteresują Cię aplikacje mobilne!

Myślisz raczej o specjalistycznej, mocnej aplikacji tylko do użytku wewnętrznego? Aplikacje desktopowe mogą być tym, czego szukasz.

Zrób to z nami

01.

Konkurencyjna oferta

Jeśli szukasz najlepszego stosunku jakości do ceny, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Oszacuj z nami koszty i czas realizacji Twojego projektu, a na pewno zdecydujesz, że warto stworzyć go z nami.

02.

Wsparcie powdrożeniowe

Podchodzimy do naszych realizacji odpowiedzialnie i profesjonalnie, a to oznacza, że możesz także na nas liczyć, gdy będziesz potrzebował pomocy w trakcie użytkowania lub dalszego rozwoju oprogramowania w przyszłości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

03.

Nieograniczone funkcjonalności (zarabianie na reklamach, płatności)

Jeśli postawisz na aplikacje webowe, uzyskasz dostęp do niezliczonych możliwości oferowanych przez nowoczesną technologię internetową. Podepnij system rezerwacji i płatności, zarabiaj na reklamach albo zarządzaj zdalnie innymi urządzeniami – Ty decydujesz, my wprowadzamy to w życie.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyceń swój projekt już teraz!