Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Outsourcing programistyczny

Jeśli potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników IT dla swojej firmy, a nie chcesz zajmować się kompletowaniem całego zespołu, najlepszym wyborem jest outsourcing programistyczny.

Outsourcing programistyczny - okładka
Co robimy

Wytwarzanie oprogramowania w nowoczesnych technologiach

Posiadamy szerokie kompetencje i doświadczenie programistyczne, które możesz wykorzystać w swoim biznesie, jeśli nie masz w planach utrzymywać własnego działu IT. Jesteśmy zorganizowanym i sprawdzonym zespołem specjalistów, który gwarantuje dostęp do nowoczesnych rozwiązań i dysponuje wszechstronną wiedzą informatyczną. Oferujemy kompleksowe usługi – od budowania i utrzymywania infrastruktury IT Twojej firmy, do opracowywania dedykowanych nowatorskich narzędzi wspierających codzienną pracę i rozwój.

Możemy wdrożyć do Twojego projektu programistów dobranych i zweryfikowanych dla Twoich celów biznesowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w rekrutacji informatyków do swojej kadry, dysponujemy specjalistyczną wiedzą i odpowiednim doświadczeniem, by Ci pomóc. Jeśli chcesz nawiązać z nami długoterminową współpracę, chętnie przyjmiemy Twoje stałe zlecenia stając się zewnętrznym działem IT Twojej firmy.

Technologie, z których korzystamy na co dzień to: JavaScript (Node.js, Vue.js, React, Ionic, Express, NestJS, TypeScript, Electron), Java, PHP, HTML, CSS oraz Bazy danych (MongoDB, MSSQL, MySQL).

JavaScript
TypeScript
Node.js
Vue.js
React
Ionic
Express
Electron
NestJS
HTML
CSS
PHP
Java
MongoDB
MySQL
Przeznaczenie i zalety

Dlaczego outsourcing programistyczny jest świetną formą współpracy?

Nie trać czasu na szukanie specjalistów IT. Outsourcing programistyczny to wygodna i korzystna opcja niezależnie od tego czy potrzebujesz doraźnej pomocy konkretnego eksperta czy stałej obsługi grupy pracowników. Dobrze wiemy, że utrzymanie własnego zespołu programistów wiąże się z dużymi stałymi kosztami. Jednocześnie pojawiają się problemy organizacyjne, jak na przykład konieczność zorganizowania miejsca pracy i sprzętu. Decydując się na outsourcing programistyczny, możesz wybrać czy potrzebujesz ludzi do pracy na miejscu czy wolisz, aby wykonywali obowiązki z własnej lokalizacji.

Nie musisz martwić się, by wszystkiego dopilnować – po prostu zamów outsourcing i zostaw to fachowcom. Uzyskasz łatwy dostęp do usług profesjonalistów z różnych obszarów IT funkcjonujący w oparciu o otwartą komunikację i przejrzyste raportowanie, a także otrzymasz gwarancję szybkiego reagowania na problemy. Dbamy, by współpraca z nami była profesjonalna i bezpieczna – możemy podpisać stosowne umowy poufności, a oprogramowanie stworzone przez nas zostaje własnością Twojej firmy.

Chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie zaawansowane oprogramowanie? Zobacz naszą ofertę oprogramowania dedykowanego.

Nie jesteś pewien co jest dla Ciebie najlepsze? Dowiedz się więcej o aplikacjach webowych, mobilnych i desktopowych.

Ikona ołówka i linii oznaczająca elastyczność

Elastyczność

Potrafimy się dopasować do wymagającej sytuacji i dobrze znamy problemy, z którymi spotykają się nasi klienci.

Ikona wykresu liniowego oznaczająca efektywność

Efektywność

Wypełniamy swoje zadania ze stuprocentowym zaangażowaniem i dostarczamy na czas efekty naszej pracy w najwyższej jakości.

Ikona tarczy oznaczająca zaufanie

Zaufanie

Zależy nam na uporządkowanych i zabezpieczonych relacjach, które zapewniamy poprzez odpowiednie regulacje (umowy NDA, własność intelektualna itp.)

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyceń swój projekt już teraz!