Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Projektowanie elektroniki

Projektowanie układów elektronicznych, będących niezbędną częścią urządzeń elektronicznych, to sposób na zamianę przez Nanospacelab Twoich pomysłów w realne, spełniające wymagania rynkowe produkty.

projektowanie elektroniki
o nas

Współpraca z nami

Nasze bogate doświadczenie w zakresie projektowania płytek drukowanych pozwala nam gwarantować profesjonalizm i terminowość zleceń. Posiadamy najnowocześniejsze oprogramowanie do projektowania obwodów drukowanych, dzięki czemu projektowanie elektroniki przez nasz zespół cechuje się wysoką jakość oraz precyzja. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniając profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie tworzenia niezawodnych i precyzyjnych płytek PCB.

Prototypy zawsze powstają w oparciu o wymagania, wytyczne i specyfikacje dostarczone przez klienta, a także niezbędną dokumentację, którą gromadzimy podczas projektowania. 

od schematu do płytki drukowanej

Projektowanie elektroniki – PCB

01.

Etap projektowanie elektroniki

Wykonujemy analizy mające na celu stworzenie listy niezbędnych technologii i komponentów. Opracowujemy schematy elektroniczne i projektujemy płytki obwodów drukowanych oraz w razie potrzeby obudowy urządzeń i inne elementy mechaniczne. 

02.

Prototyp urządzenia elektronicznego

Kolejnym etapem prac jest wykonanie prototypu urządzenia. Tworząc prototyp pracujemy z kodem i w trakcie tej pracy na bieżąco testujemy założone funkcjonalności urządzenia. 

03.

Testowanie płytki PCB 

Obwody elektroniczne są często wykorzystywane w urządzeniach pracujących w trudnych warunkach. Testowanie nowo utworzonego systemu lub urządzenia w środowisku zbliżonym do rzeczywistych warunków pracy może wykryć wszystkie wady konstrukcyjne, a następnie je wyeliminować. 

04.

Etap końcowy produkcji

Jeśli testy potwierdzą, że elektronika spełnia wszystkie założenia, prototyp zostaje przekazany klientowi do akceptacji. Komentarze klientów są brane pod uwagę i w miarę możliwości na bieżąco wprowadzane. Aby nadążyć za rozwojem elektroniki, oferujemy naszym partnerom możliwość ciągłego rozwoju ich produktów. 

Ile to kosztuje?

Projektowanie PCB – Cena

Każdy prototyp PCB wyceniamy indywidualnie. Koszt uzależniony jest m.in. od stopnia skomplikowania zlecenia, zakresu wykonywanych czynności czy czasu, jaki musimy poświęcić na zaprojektowanie płytki drukowanej. Aby wstępnie oszacować cenę projektu PCB, musimy uzyskać od klienta podstawowy schemat połączeń, listę komponentów i wymagania dotyczące płytki PCB. Po otrzymaniu niezbędnych danych możemy nie tylko ocenić projekt PCB, ale również określić szacunkowy termin prac.

Szukasz eksperta od projektowania PCB? Skontaktuj się z nami!