Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Usługi IT

Na tej stronie znajdziesz usługi i rozwiązania IT dla Twojej firmy. Lata mijają, a my na przestrzeni tych lat zdobyliśmy sporo wiedzy i doświadczenia w zakresie informatyki i wytwarzania oprogramowania. Zatrudniamy programistów, których możemy szybko wdrożyć w każdym projekcie IT, aby pomóc Ci posunąć się naprzód w Twojej mapie rozwoju.

Usługi IT - okładka
Programowanie

Tworzenie oprogramowania

Posiadamy szeroki zestaw umiejętności. Tworzymy aplikacje i strony internetowe szyte na miarę, responsywne i dopasowane do aktualnych standardów panujących na rynku. Aplikacje mobilne, które mogą zwiększyć doświadczenie klienta z Twoją marką, zwiększyć jej rozpoznawalność i ułatwić sprzedaż. Aplikacje desktopowe, instalowane bezpośrednio na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Mogą one obsługiwać wydruki, karty pracownicze, skanowanie kodów kreskowych i wiele więcej innych funkcjonalności.

Oferowane przez nas usługi IT to także dedykowane rozwiązania dla Twojego biznesu i inwestycji. Projektujemy całe platformy od backendu do frontendu. Zaawansowany panel administracyjny i obsługa nieszablonowych produktów, a to tylko wierzchołek góry lodowej możliwości jakie dają takie rozwiązania.

Aplikacje webowe - ikona

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe (internetowe) to aplikacje umieszczone na serwerze, dostępne dla użytkowników za pośrednictwem Internetu. Podobnie jak strony internetowe są uruchamiane za pomocą przeglądarki, a dzięki swojemu globalnemu zasięgowi oferują wszechstronne możliwości.

Aplikacje mobilne - ikona

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to aplikacje stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon lub tablet. Ich wygląd i sposób działania jest zaprojektowany tak, by zagwarantować użytkownikowi wygodną obsługę na niewielkich ekranach dotykowych.

Aplikacje desktopowe - ikona

Aplikacje desktopowe

Aplikacje desktopowe (okienkowe) to aplikacje zaprojektowane pod kątem Twojego systemu operacyjnego, które są instalowane bezpośrednio na Twoim komputerze i nie potrzebujesz dostępu do Internetu, aby je uruchomić.

Inne usługi IT

Usługi IT dla wymagających

A może interesuje Cię system w Internecie Rzeczy – IoT? Żaden problem! System urządzeń elektronicznych, które mogą automatycznie komunikować się i wymieniać dane za pomocą sieci bez ingerencji człowieka. To może być dla Ciebie idealne rozwiązanie, ponieważ takie systemy stały się ostatnio bardzo popularne i przynoszą sporo korzyści i ułatwień dla świata biznesu. Zajmujemy się również administracją i obsługą serwerów opartych na systemie Linux. Umożliwia to bezpieczną pracę serwera w trybie 24/7, oznacza to, że gwarantujemy ciągłość działania na poziomie 99% z możliwością przywrócenia kopi zapasowej do 30 dni wstecz.

Usługi IT, które oferujemy skierowane są do małych jak i dużych firm, szukających nierzadko szybkich rozwiązań. Często zdarza się też, że trafiają do Nas skomplikowane zlecenia, ale my nie boimy się wyzwań! Jeśli stawiasz na profesjonalizm, potrzebujesz utalentowanych programistów oraz chcesz szybko uzyskać wycenę swojego projektu, wystarczy, że się z Nami skontaktujesz i krótko opiszesz swój pomysł. Chętnie zaproponujemy rozwiązania i dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Oprogramowanie dedykowane - ikona

Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane to zestaw aplikacji, systemów, urządzeń i usług, połączonych w celu stworzenia kompletnego produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Internet rzeczy - ikona

Internet rzeczy

Internet rzeczy (ang. Internet of things, IoT) to koncepcja automatycznej współpracy i wymiany danych pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi.

Outsourcing programistyczny - ikona

Outsourcing programistyczny

Jeśli potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników IT dla swojej firmy, a nie chcesz zajmować się kompletowaniem całego zespołu, najlepszym wyborem jest outsourcing programistyczny.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyceń swój projekt już teraz!