Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Projektowanie

Na przestrzeni lat podążając za szybkim rozwojem zaawansowanych technologii również tradycyjne projektowanie techniczne stało się specjalizacją wspieraną oprogramowaniem komputerowym.

projektowanie
wprowadzenie – projektowanie

Jak my to robimy?  

Każdy z naszych projektantów zaczynał swoją przygodę z projektowaniem komputerowym hobbystycznie. Teraz z niesamowitą dokładnością tworzy zaawansowane szkice, a przy tym znajduje uciszenie. W ten sposób zawsze posiada świeży umysł, a jednocześnie w pełni skupioną głowę, dzięki czemu nasze projekty osiągają niebywałą jakość oraz zadowolenie klientów.  Sprawdź naszą ofertę poniżej!

projektowanie elektroniki

Układy elektroniczne

Układy te wykorzystywane są obecnie w niemalże, każdym urządzeniu zarówno domowego, jak i przemysłowego zastosowania.

prototypy maszyn i urządzeń

Prototypy maszyn i urządzeń

Budowa prototypów maszyn to budowa urządzeń, które klient planuje wdrożyć do szerszej produkcji we własnym zakresie. 

urządzenia medyczne i diagnostyczne

Urządzenia medyczne i diagnostyczne

Urządzenia pomagające ludziom w ich chorobach, a także diagnozujące potencjalne zagrożenia, na które mogą być narażeni.

Proces tworzenia

Projektowanie naszymi oczami

Zbiór wykonywanych przez nas urządzeń jest bardzo obfity, począwszy od mało zaawansowanych płytek PCB i projektów drukowanych 3D aż po ogromnie rozbudowane, wielofazowe koncepcje takie jak: Bramka dezynfekcyjna, maszyna do badania szybkości przenikania pary wodnej oraz Probe station.

Po pierwszym kontakcie z nami ustalamy razem z klientem dogodny termin dla obu stron w celu omówienia wszelkich szczegółów. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie niemalże od razu przedstawić nasze spostrzeżenia oraz wprowadzić ewentualne poprawki. W trakcie trwającego projektu jesteśmy stale w kontakcie z klientem sygnalizując mu o postępach. Korzystając z komputerowego wspomagania projektowania, naszego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu fizyki i chemii realizujemy koncepcje naszych klientów, które początkowo były tylko tworem ich wyobraźni.

systemy pomiarowe

Systemy pomiarowe

Urządzenia cechujące się bardzo wysoką precyzją pomiarów. Często wykorzystywane w laboratoriach i uczelniach wyższych. 

projektowanie 3D

Projektowanie 3D

Tworzenie projektów 3D w programie komputerowym, a następnie urzeczywistnianie go za pomocą drukarki 3D.

Skontaktuj się z nami, a zrealizujemy Twoją koncepcję!