Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Projektowanie 3D 

Projektowanie 3D jest kolejną z naszych usług, które oferujemy naszym klientom. Cyfrowe modele trójwymiarowe są podstawą w wielu dziedzinach, będąc najczęściej plikami wejściowymi do dalszych przedsięwzięć.  

projektowanie 3D
Krótkie wyjaśnienie

Projektowanie 3D – technologia
przyszłości

Wyobraź sobie świat, w którym możesz dotknąć to, co sobie wyobraziłeś. Przyszłość i cały ten pociąg technologiczny sprawił, że za pomocą myszki i klawiatury można urzeczywistnić każdy pomysł. Nasi specjaliści posiadają odpowiednią ilość talentu i precyzji, która pozwala im pomóc Ci w dowolnym projekcje. Nie ma znaczenia czy to część mechaniczna jakiegoś większego systemu, czy obudowa drobnej elektroniki. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia CAD z rodziny solidworks i autodesk. Dzięki temu projektowanie 3D nie sprawia nam trudności a jedynie satysfakcję z tworzenia.

Projektowanie 3D to nic innego jak tworzenie trójwymiarowych obiektów geometrycznych za pomocą specjalnego oprogramowania komputerowego. W najbardziej podstawowym przypadku model trójwymiarowy może być tworzony z prostych kształtów takich jak sześciany, prostokąty i trójkąty. Kształty te są następnie modyfikowane na złożone, wieloboczne projekty.

Prototypowanie za pomocą druku 3D

W naszej pracy staramy się tworzyć modele 3D wysokiej jakości, które odpowiadają rozmiarom w rzeczywistości, do tego celu wykorzystujemy właśnie druk 3D. Nasza praca wymaga od nas testowania naszych modeli, aby dostarczyć klientowi wachlarz najwyższej jakości usług. Oczywiście oferujemy również sprzedaż modeli wykonanych w technologii druku 3D. Technologia ta pozwala nam na wykonanie prawie dowolnego modelu bez utraty jakości, a dodatkowo nasz model może mieć parametry, które nie odbiegają znacznie pod względem wytrzymałości od jego odpowiednika w formie wtryskowej.

Nasza oferta

Co możemy państwu zaoferować 

Tworzenie 3D

Wykonywanie modeli 3D

Oferujemy Państwu wykonanie wirtualnych, trójwymiarowych modeli na podstawie dostarczonej przez Państwa dokumentacji (mogą to być rysunki 2D, szkice, zdjęcia lub gotowe produkty).

ikona korektowanie

Poprawki w gotowych modelach

Oferujemy również usługę poprawiania i przeprojektowywania modeli przesłanych przez Państwa. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

ikona optymalizacja

Optymalizacja druku 3D

Oferujemy możliwość przeprojektowania modelu w taki sposób, aby jego jakość po wydruku była możliwie najlepsza, przy obniżeniu kosztu wydruku i zachowaniu kształtu jak najbardziej zbliżonego do oryginału.

Przebieg współpracy z nami

Jak zamówić projekt w 3 krokach?

01.

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opisz nam swoją wizję projektu – w zależności od potrzeby może być to opis, szkic, zdjęcie.

02.

Oferta

Przygotujemy i wycenimy wstępna ofertę dla twojego projektu.

03.

Projekt

Po akceptacji oferty przesyłamy gotowy projekt, a jeżeli zajdzie taka konieczność, dokonujemy poprawek do pełnej satysfakcji klienta.

Zainteresowany naszymi usługami? Wyślij nam swój projekt już teraz!