Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Innowacje

Innowacje kojarzą nam się z technologiami, skomplikowanymi systemami, ogromnymi urządzeniami, natomiast jest to nic innego, jak zmiana lub nowy wytwór. To co można osiągnąć innowacjami to z pewnością przewaga nad konkurencją. Oczywiście, jeśli nie masz funduszy na zrealizowanie swojego pomysłu możesz pozyskać je biorąc dotacje, a tych na rynku jest bardzo dużo.

innowacje
wystarczy pomysł

Dla kogo dotacja na innowacje?

Tak naprawdę dofinansowania na innowacje są dla wszystkich. Nie jest istotne, czy masz ogromną firmę IT, czy produkujesz chleb, ważne byś miał pomysł inny niż inni. Nawet jeśli twój biznes jest mały, tradycyjny, nie wyklucza to np. wymyślenia sprawniejszego procesu produkcji czy nowatorskiej obsługi klientów. Kolejną ważną kwestią jest fakt, że zamiast mieć swoje laboratorium możesz podpisać umowę np. z uczelnią lub instytutem badawczym. Dodatkowo biorąc dotacje dostajesz bezpłatne wsparcie ekspertów.

Dofinansowania te można uzyskać w ramach programów krajowych, jak i regionalnych w zakresie innowacji, ale również na badanie i rozwój czy internacjonalizację produktów. W celu zapoznania się z tymi dotacjami zapraszamy do pozostałych zakładek.

zyski

Co można zyskać

W sytuacji, kiedy świat walczy z pandemią innowacyjny pomysł może pomóc w pozyskaniu nowych klientów i zyskać przewagę nad konkurencją. Kwota dotacji zależy od konkursu, w jakim bierzemy udział. Możemy pozyskać dofinansowanie ze źródeł takich jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości itp. Oczywiście każdy konkurs różni się w zależności od instytucji. Od 2021 uruchomiono budżet europejski, z którego finansowanie potrwa do 2027 roku. Dotowane są innowacje: 

produktowe
Produktowe
procesowe
Procesowe
organizacyjne
Organizacyjne
marketingowe
Marketingowe
podsumowanie

Dlaczego my?

Przede wszystkim dlatego, że innowacja to nasze drugie imię. Mamy na swoim koncie dużo innowacyjnych rozwiązań, ale również współpracowaliśmy z różnymi firmami, przy ich tworzeniu. Jesteśmy spółką technologiczną, łączymy informatykę z nauką.

Pomożemy Ci nie tylko napisać wniosek o dotacje, ale również jesteśmy w stanie reprezentować Twoją firmę na panelu, czy też pomóc Ci zorganizować zespół badawczy. Wszystkie te cechy sprawiają, że mamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji nie tylko dla siebie oraz dla innych przedsiębiorstw. Dodatkowo cechuje nas skrupulatność, punktualność i profesjonalizm, dlatego to właśnie nas powinieneś wybrać.

Chcesz pozyskać dotacje dla swojego przedsięwzięcia? Skontaktuj się z nami!