Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Badania i rozwój

Dotacje B+R są popularnym rozwiązaniem na pozyskanie środków i stanowią istotne wsparcie dla firm. Prace badawczo-rozwojowe pozawalają poszerzyć zasób wiedzy i tworzą nowe rozwiązania. Opcja bezzwrotnego dofinansowania wydaje się być idealnym pomysłem, tym bardziej, że może sięgać nawet 70% wydatków inwestycyjnych.

badania i rozwój
zyski

Co zyskuje przedsiębiorca?  

Dofinansowanie na badania i rozwój daje nam wiele możliwości. Możemy przeznaczyć kwotę na dowolny cel, oczywiście w ramach projektu, na przykład na utwardzenie gruntu, budowle trwale związane z gruntem, na prace badawcze, zespół itd. Słysząc sformułowanie “dotacje na badanie i rozwój” od razu przychodzi nam na myśl dotacja o pokaźnej kwocie, i tak też w istocie jest. Są to konkursy, dzięki którym możemy zyskać kilka milionów na nasz projekt, jednak pamiętajmy, że wymagają one wkładu własnego. 

Jeśli chcesz dostać duży zastrzyk bezzwrotnej gotówki przy małym wysiłku powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalistów. Podejmowanie przez nas działania dają gwarancję kompletności złożonych dokumentów i przedstawienie wszystkich niezbędnych informacji. Korzystając z naszych usług masz pewność spełnienia wymaganych kryteriów formalnych i merytorycznych. Staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów, oceniamy realność osiągnięcia celu, dążymy nie tylko do dostania dofinansowania ale też do uniknięcia konieczności zwrotu.  

usługa

Dotacje na badania i rozwój – jak przebiega proces?

Nasza oferta dotyczy gównie dotacji pozyskiwanych z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (tzw. „szybkie ścieżki”), oraz z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, a także z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Etapy

01.

02.

03.

04.

05.

06.

Dofinansowania te można uzyskać w ramach programów krajowych, jak i regionalnych w zakresie badania i rozwoju, ale również na innowacje czy internacjonalizację produktów. W celu zapoznania się z tymi dotacjami zapraszamy do pozostałych zakładek.

podsumowanie

Dlaczego my?

Jeśli jesteś zainteresowany pozyskiwaniem funduszy z dotacji unijnych, krajowych, regionalnych oraz pomocą w sporządzaniu wniosków i koordynacji prac zapraszamy do współpracy. Pamiętaj, że aby przejść proces dofinansowania należy być bardzo dokładnym, pilnować terminów, posiadać wiedzę i zespół badawczo-naukowy, a my jesteśmy firmą, która Ci to zagwarantuje. Nie zwlekaj, bo nabór nie trwa zbyt długo. Zadzwoń, a dostarczymy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Chcesz pozyskać dotacje dla swojego przedsięwzięcia? Skontaktuj się z nami!