Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Prototypy maszyn i urządzeń

Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy naszych pracowników urzeczywistniamy ciekawe oraz rewolucyjne prototypy maszyn i urządzeń, które do tej pory były tylko papierowym projektem albo istniały jedynie jako idea. 

prototypy maszyn i urządzeń
O Nas

Kilka słów o współpracy z nami 

Wykonujemy kompleksowo swoje usługi, zapewniając maksimum zadowolenia. Nasze prototypy maszyn i urządzeń są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, od przemysłu medycznego po urządzenia badawcze używane przez laboratoriach polskich uczelni. Cechuje nas indywidualność, jeśli chodzi o podejście do projektu, jak i klienta. Podczas realizacji zamówienia jesteśmy otwarci na sugestie naszych kontrahentów.  

Dzięki umiejętności projektowania własnych płytek PCB oraz wykorzystania własnej drukarki 3D możemy znacznie przyśpieszyć i spersonalizować proces tworzenia prototypów. Posiadamy również odpowiednie zasoby oraz narzędzia w celu realizacji bardziej złożonych projektów. Zapewniamy gwarancje naszych usług oraz wsparcie po zakończeniu gwarancji.

nasze projekty

Wykonane przez nas maszyny 

Bramka dezynfekcyjna

Bramka dezynfekcyjna – NanoGT

Bramka dezynfekcyjna – generuje suchą mgłę płynu odkażającego za pomocą głowicy ultradźwiękowej. Cząsteczki o rozmiarach 10 mikrometrów doskonale pokrywają wszelkie powierzchnie. Mgła jest w pełni bezpieczna dla osób korzystających z urządzenia. 

Test wapniowy

Stacja badawcza – WVTR

To zautomatyzowane urządzenie służące do długoterminowego badania szybkości utleniania się warstw wapnia o różnej grubości. Stacja badawcza wykonuje pomiary w ustalonym wcześniej harmonogramie oraz zbiera informacje i nanosi je na wykresy.  

Probe station

Probe station – NanoRoboT

W pełni zautomatyzowane testowanie i analiza danych parametrów elektrycznych urządzeń cienkowarstwowych, takich jak: tranzystory, diody, rezystory, falowniki, oscylatory itp.

Jak to wygląda?

Prototypy maszyn i urządzeń – proces realizacji zlecenia budowy 

01.

Koncepcja

Na tym etapie potrzeba nam, jak najwięcej informacji o oczekiwaniach oraz potrzebach klienta, przedstawiamy niezobowiązującą ofertę handlową, po której zaakceptowaniu, przygotowujemy plan działania.

02.

Projekt 

Zaproponowanie usprawnień, zgromadzenie niezbędnych materiałów potrzebnych do realizacji celu, ustalenie założeń dotyczących projektu, ustalenia harmonogramu prac, opracowanie projektu.

03.

Realizacja

Prace przygotowawcze, testy jakościowe, uruchomienie i kalibracja. 

04.

Dostarczenie urządzenia do klienta

Nad każdym z etapów projektu czuwa nasz Project Manager, który podczas realizacji prac jest w stałym kontakcie z klientami. 

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyceń swój projekt już teraz!