Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Systemy pomiarowe wysokiej precyzji 

Wykonywanie oraz analiza pomiarów nigdy nie było prostsze odkąd zaczęto wykorzystywać  dedykowane oprogramowanie.  Dzięki rozwijającej się informatyce jesteśmy w stanie zautomatyzować urządzenia pomiarowe. 

Systemy pomiarowe wysokiej precyzji
Wprowadzenie – systemy pomiarowe wysokiej precyzji

Jak to wygląda? 

Projektując i tworząc taki typ urządzeń kładziemy szczególny nacisk na detale, jakość i poprawność wykonywanych pomiarów.  Wszystkie systemy pomiarowe powinny zapewnić nieskazitelny odczyt danych. Na budowane przez nas systemy pomiarowe wysokiej precyzji składają się wszelkie niezbędne urządzenia, które zostają ze sobą sprzężone do wspólnej współpracy. Ponadto taki zestaw jesteśmy w stanie zautomatyzować i sterować całym robotem oraz jego poszczególnymi komponentami. Oferujemy w tym również dedykowane oprogramowanie, które zapewni stałe połączenie z systemem pomiarowym.  Budowa takich urządzeń głównie skierowana jest do uczelni wyższych. 

precision
Precyzja
extensive testing
Obszerne testy  
tailored
Szyta na miarę aparatura

Twórz z nami swoje systemy pomiarowe! Skontaktuj się z nami teraz!