Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane to zestaw aplikacji, systemów, urządzeń i usług, połączonych w celu stworzenia kompletnego produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Oprogramowanie dedykowane - okładka
Co robimy

Zakres naszej oferty

Oferowane przez nas oprogramowanie dedykowane to po prostu połączenie wszystkich potrzebnych Ci technologii w jeden sprawny system spełniający wszystkie Twoje wymagania. Zaprojektujemy i zbudujemy dla Ciebie dedykowane urządzenia, stworzymy dopasowane aplikacje przeznaczone dla dowolnych platform (webowe, mobilne lub desktopowe) i w razie potrzeby zintegrujemy razem wszystkie wspomniane elementy w Internecie rzeczy (IoT).

Aplikacje webowe - ikona

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe (internetowe) to aplikacje umieszczone na serwerze, dostępne dla użytkowników za pośrednictwem Internetu. Podobnie jak strony internetowe są uruchamiane za pomocą przeglądarki, a dzięki swojemu globalnemu zasięgowi oferują wszechstronne możliwości.

Aplikacje mobilne - ikona

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to aplikacje stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon lub tablet. Ich wygląd i sposób działania jest zaprojektowany tak, by zagwarantować użytkownikowi wygodną obsługę na niewielkich ekranach dotykowych.

Aplikacje desktopowe - ikona

Aplikacje desktopowe

Aplikacje desktopowe (okienkowe) to aplikacje zaprojektowane pod kątem Twojego systemu operacyjnego, które są instalowane bezpośrednio na Twoim komputerze i nie potrzebujesz dostępu do Internetu, aby je uruchomić.

Dbamy również o bezpieczeństwo wytworzonych przez nas systemów. Gwarantujemy ochronę przed hotlinkowaniem, Cross-Site Scripting (XSS), SQL injection, phishingiem i innymi zagrożeniami. Na życzenie klienta możemy zastosować nieszablonowe warstwy zabezpieczeń. Dodatkowa ochrona może obejmować na przykład zaawansowane technologie w postaci szyfrowania informacji w relacji serwer-klient. Możemy wykorzystać również środki ochronne przed atakami DDOS poprzez integrację usług np. Cloudflare.

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania będą funkcjonować całkowicie na Twoich założeniach projektowych, a w razie potrzeby będą mogły być rozwijane i modyfikowane. Nasza dyspozycyjność nie kończy się wraz z momentem wdrożenia gotowego produktu – oferujemy również dalsze wsparcie i obsługę, a także usługi dopełniające takie jak na przykład możliwość utrzymania systemu na naszych serwerach.

Ikona cyrkla oznaczająca oprogramowanie szyte na miarę
Szyte na miarę
Ikona puzzla oznaczająca zintegrowanie i kompletność
Zintegrowane i kompletne
Ikona komputera i smartfonu oznaczająca różnorodność platform
Dowolne platformy
Ikona rozgałęzionego schematu punktowego oznaczająca nieograniczone funkcjonalności
Nieograniczone funkcjonalności
Przeznaczenie i zalety

Jakie możliwości niesie oprogramowanie dedykowane?

Jest to idealne narzędzie dla każdej firmy, która potrzebuje własnego, rozbudowanego rozwiązania IT o specyficznych funkcjonalnościach. Oprogramowanie dedykowane pomoże wprowadzić Twój biznes w erę informatyzacji, ułatwi komunikację wśród Twoich pracowników i zwiększy ich produktywność. 

Niezależnie od stopnia zaawansowania systemu dedykowanego, zawsze wymaga to dużego nakładu pracy ze strony naszego zespołu jak i klienta. Rozumiemy, że cele biznesowe i założenia mogą się zmieniać w trakcie realizacji projektu. Wychodzimy temu naprzeciw poprzez nasz tryb działania, który opiera się na przejrzystej komunikacji, ścisłej współpracy i wzajemnym wsparciu.

Potrzebujesz czegoś mniej skomplikowanego? Na pewno zainteresują Cię aplikacje webowe, mobilne lub desktopowe.

Być może szukasz specjalistów IT do swojej firmy i chciałbyś rozpocząć z nami stałą współpracę? Zobacz naszą ofertę outsourcingu programistycznego.

Zostaw to zadanie nam

01.

Jakość i korzystna oferta

Tworzymy oprogramowanie dedykowane dopracowane na najwyższym poziomie, a przy tym jesteśmy konkurencyjni, jeśli chodzi o koszty i czas realizacji. Skontaktuj się z nami w ramach bezpłatnej konsultacji, opowiedz nam o swoim pomyśle, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie i oszacujemy wycenę.

02.

Kompleksowe usługi

Zadbamy o Twój projekt od początku do końca. Znamy potrzeby, które wynikają z wielowymiarowości dużych przedsięwzięć i jesteśmy na nie przygotowani. Możesz na nas polegać nie tylko w kwestii odpowiedzialnie wykonanej pracy, ale także wsparcia we wszystkich pobocznych sprawach, w których może przydać Ci się nasze doświadczenie.

03.

Jesteśmy gotowi na odważne projekty

Znajomość najnowocześniejszych technologii połączona z wiedzą naukową pozwala nam wprowadzać w życie innowacje, które zmieniają naszą rzeczywistość. Nie stawiamy sobie granic i jesteśmy otwarci na każdy pomysł, który stanowi dla nas wyzwanie i okazję do rozwoju.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyceń swój projekt już teraz!