Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to aplikacje stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon lub tablet. Ich wygląd i sposób działania jest zaprojektowany tak, by zagwarantować użytkownikowi wygodną obsługę na niewielkich ekranach dotykowych.

Aplikacje mobilne - okładka
Krótkie wyjaśnienie

Jak to działa?

Aplikacje mobilne są przeznaczone do wygodnego używania ich w dowolnym miejscu, w którym akurat się znajdujesz. Zainstalowane na Twoim smartfonie lub tablecie pozwalają na używanie ich nawet, gdy nie masz dostępu do Internetu. Jednak aplikacje korzystające z dostępu do sieci i działające online oferują zdecydowanie większe możliwości. Dzięki oprogramowaniu mobilnemu możesz korzystać z natychmiastowego dostępu do interesujących Cię funkcjonalności i obserwować zmiany w czasie rzeczywistym. Tworzone przez nas aplikacje są kompatybilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, czyli iOS i Android oraz gwarantują płynność i szybkość działania na urządzeniach o niewielkiej mocy obliczeniowej, takich jak urządzenia mobilne.

Ikona globu oznaczająca status online
Online oraz offline
Ikona ołówka i linijki oznaczająca projekt
Zaprojektowane dla niewielkich ekranów dotykowych
Ikona stukającej dłoni oznaczająca podręczność aplikacji mobilnych
Zawsze pod ręką
Ikona telefonu komórkowego oznaczająca mobilne systemy operacyjne
iOS oraz Android
Przeznaczenie i oferta

Czy aplikacje mobilne to coś dla mnie?

Nie mamy wątpliwości co do tego, że popularność urządzeń mobilnych w przyszłości będzie nadal rosła. Możemy też spodziewać się jeszcze większej integralności codziennego życia z nowoczesną technologią. Dziś trudno spotkać kogoś, kto nie używa na co dzień smartfonu i nie posiada co najmniej kilku zainstalowanych na nim aplikacji dostarczanych przez swoich ulubionych usługodawców. Oferują one mnóstwo popularnych funkcjonalności zaczynając od prowadzenia rozmów, a kończąc na robieniu zakupów online. Zazwyczaj udostępniają je duże i znane marki, które od dawna wiedzą, że to niezbędne, by nadążyć za potrzebami rynku.

Jeśli chcesz wprowadzić swój biznes na wyższy poziom, Ty również powinieneś wejść w świat urządzeń mobilnych. Nie tylko zwiększy to liczbę Twoich klientów, ale też zmniejszy dystans pomiędzy Wami oraz zacieśni współpracę i interakcję. Wpłynie to także pozytywnie na wizerunek Twojej firmy, która postrzegana będzie jako nowoczesna i godna zaufania z komunikatywnym i otwartym podejściem do klienta.

Zależy Ci na bardziej uniwersalnym rozwiązaniu? Chcesz by Twoja aplikacja była dostępna w Internecie i wyświetlana na dowolnym urządzeniu, tak jak strony internetowe? To i wiele więcej oferują aplikacje webowe!

Myślisz raczej o specjalistycznej aplikacji lub mocnym systemie dla wewnętrznego użytku na komputerach w Twojej firmie? Aplikacje desktopowe mogą być tym, czego szukasz.

Pozwól nam Cię przekonać

01.

Cena i czas realizacji

Nasza firma gwarantuje najwyższy standard oprogramowania, a przy tym jest konkurencyjna zarówno pod względem kosztów jak i czasu realizacji. Wyceń z nami swój projekt, by przekonać się, że warto wybrać naszą ofertę.

02.

UI oraz UX

Tworzenie aplikacji mobilnych wymaga wyjątkowego podejścia, ze względu na ograniczone możliwości sterowania i wyświetlania na małych ekranach dotykowych. Jesteśmy świadomi jak ważne jest wrażenie użytkownika (User Experience), intuicyjność, przejrzystość i łatwość obsługi aplikacji oraz potrafimy o to zadbać.

03.

Wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia mobilnego

Aplikacje mobilne zapewniają kompatybilność z urządzeniem i wszystkimi jego narzędziami i funkcjonalnościami. Wykorzystaj kamerę smartfona lub połączenie bluetooth, by uczynić swoją aplikację jeszcze bardziej praktyczną i atrakcyjną.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyceń swój projekt już teraz!