Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Aplikacje desktopowe

Aplikacje desktopowe (okienkowe) to aplikacje zaprojektowane pod kątem Twojego systemu operacyjnego, które są instalowane bezpośrednio na Twoim komputerze i nie potrzebujesz dostępu do Internetu, aby je uruchomić.

Aplikacje desktopowe - okładka
Krótkie wyjaśnienie

Na czym to polega?

Aplikacje desktopowe są umieszczone lokalnie w Twoim komputerze, co nadaje im prywatnego charakteru. Dostęp do nich jest bardzo wygodny dla użytkownika i nie wymaga pośrednictwa przeglądarki internetowej. Co z tym idzie, nie musisz martwić się o to, czy Twoje oprogramowanie zadziała na przeglądarce, która nie jest wystarczająco nowoczesna lub nie jest aktualizowana na bieżąco – aplikacje desktopowe są “uszyte na miarę”, tak by były kompatybilne z Twoim komputerem lub laptopem. Niezależność od połączenia z siecią Internet wpływa dodatkowo na ich lepszą wydajność, stabilność i bezpieczeństwo. Po jednorazowym zainstalowaniu aplikacja staje się zostaje stałą częścią wyposażenia Twojego urządzenia oraz wyjątkowym, indywidualnym narzędziem, do którego dostęp jest możliwy tylko dla Ciebie lub w obrębie Twojej firmy.

Ikona globu otoczonego punktami oznaczająca status online i offline
Online oraz offline
Ikona kłódki oznaczająca bezpieczeństwo
Lokalne i bezpieczne
Ikona drukarki oznaczająca urządzenia podłączone do komputera
Praca z urządzeniami podłączonymi do komputera
Ikona prędkościomierza oznaczająca wydajność aplikacji desktopowych
Szybkość i moc przeliczeniowa
Przeznaczenie i oferta

Dlaczego wybrać aplikacje desktopowe?

Powinieneś rozważyć wybór aplikacji desktopowej, jeśli chcesz stworzyć wewnętrzne oprogramowanie dla swojej firmy, które nie będzie dostępne dla osób z zewnątrz za pośrednictwem Internetu. Może to być na przykład system zarządzający księgowością lub system do przechowywania i porządkowania dużych ilości danych. Jest to wybór tym bardziej wskazany, jeśli planujesz zaprojektować rozbudowany system wykonujący wiele obliczeń i procesów – wówczas takie rozwiązanie oferuje stabilność i szybkość.

Jest ono także polecane dla klientów, którzy potrzebują aplikacji sprawnie współpracującej z innymi urządzeniami podłączonymi do komputera, takimi jak drukarki, kasy fiskalne itp. Aplikacje desktopowe będą korzystały z łatwego dostępu do zasobów Twojego urządzenia i świetnie sprawdzą się jako specjalistyczne ekskluzywne narzędzia stworzone wyłącznie na potrzeby Twojego biznesu.

Potrzebujesz czegoś stworzonego specjalnie dla urządzeń mobilnych i ekranów dotykowych? Na pewno zainteresują Cię aplikacje mobilne!

Zależy Ci na bardziej uniwersalnym rozwiązaniu? Chcesz by Twoja aplikacja była dostępna w Internecie i wyświetlana na dowolnym urządzeniu, tak jak strony internetowe? To i wiele więcej oferują aplikacje webowe!

Wybierz naszą ofertę

01.

Szybki czas realizacji

Nie lubimy tracić czasu i wolimy działać natychmiast. Rozumiemy, że Twoje oprogramowanie jest Ci potrzebne już teraz, a czas realizacji to ważne kryterium. Oszacuj z nami swój projekt i przekonaj się o atrakcyjności naszej oferty.

02.

Wysoka jakość

Profesjonalizm i doświadczenie pozwalają nam utrzymywać najwyższy poziom usług. Potwierdzeniem tego jest satysfakcja naszych klientów, którzy wracają do nas z nowymi zleceniami. Jeśli chodzi o jakość, sami wymagamy od siebie najwięcej.

03.

Kompleksowa obsługa i komunikatywność

Podczas pracy nad projektem jesteśmy zawsze pod ręką i pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy pod telefonem zawsze, kiedy chcesz coś omówić lub potrzebujesz naszej rady. Jeśli to dla Ciebie wygodne, chętnie zorganizujemy spotkanie, by razem wypracować wspólną koncepcję. Współpracując z nami, możesz liczyć na stały kontakt i nasze pełne wsparcie!

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyceń swój projekt już teraz!